09/2024 Συνεδρίαση Δημοτικής Επιτροπής

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                            Τήνος 27 Απριλίου 2024

ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΔΗΜΟΣ ΤΗΝΟΥ                                                                                           Αριθ. Συν.: 09/2024

ΔΗΜΟΤΙΚΗ   ΕΠΙΤΡΟΠΗ                                                                              Αριθ. Πρωτ. 5928

Π  Ρ   Ο  Σ  Κ  Λ   Η   Σ   Η

ΠΡΟΣ : Τα μέλη της Δημοτικής  Επιτροπής Δήμου Τήνου

ΕΝΤΑΥΘΑ

Έχοντας υπόψη τις διατάξεις του άρθρου 75 του Ν. 3852/2010 όπως αυτός αντικαταστάθηκε και ισχύει με τα άρθρα 8 και 9 του Ν. 5056/2023, σας καλούμε στο Δημαρχιακό Κατάστημα στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου στη Συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής την  1η Μαΐου 2024, ημέρα Μ. Τετάρτη και ώρα 14:00 για συζήτηση και λήψη απόφασης στα    θέματα της  Ημερήσιας Διάταξης:

Παρακαλούνται οι  κ.κ.  Δημοτικοί Σύμβουλοι, τακτικά μέλη της Δημοτικής  Επιτροπής οι οποίοι δεν μπορούν να παρευρεθούν στην πιο πάνω συνεδρίαση να ειδοποιήσουν το αναπληρωματικό τους μέλος να τους αντικαταστήσει.

Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής

Δήμαρχος Τήνου